Prológus

Négy évvel ezelőtt két megszeppent kislány lépett át a hatalmas vaskapun, ami egy új élet lehetőségeivel kecsegtetett számukra. Mosolyogva fogták meg a másik kezét, s együtt indultak el a homokszínű macskaköves úton, mely néhol meglehetősen hosszúnak és göröngyösnek bizonyult. A két kislány az évek során lassanként felcseperedett, noha szöges ellentétei lettek egymásnak, barátságuk töretlen maradt.  Ketten voltak a világ ellen.
Azonban azt egyik lány sem gondolta, hogy az utolsó nyári szünetről visszatérve, gyökeresen megváltozik az életük. Beleértve az annyira imádott zenekarjukat, aminek Emily hű rajongója lett, Alice pedig a vokálosa.
S ennek tetejébe még valami más is megváltozik bennük, amikor nem várt találkozások részesei lesznek. Mégis hogyan élik meg a váratlan fordulatokat az életükben? Hogyan tudják uralni a saját érzéseiket, amikor a hormonok szenvedélyesen tombolnak bennük, mindeközben az év végi vizsgákra is készülniük kell? Vajon ugyanolyan töretlen marad a barátságuk a sok megpróbáltatás ellenére? Egyáltalán megtalálják a szerelmet, amire lelkük mélyén mindketten vágynak?


Megjegyzések

Népszerű bejegyzések ezen a blogon

9. Gondok... gondolatok...?

7. Létezhet vigasz...?

6. Egy új kezdet